Akcesoria łazienkowe,  Aranżacja łazienki

Wyposażenie łazienki

Chcesz mieć w łazience wszystko, co tylko wymyślili projektanci w obszarze sanitariatów? Czeka Cie całkiem spory wydatek. Zacznijmy od umywalki. Jeśli masz dużą łazienkę, możesz zamontować dwie, albo nawet trzy umywalki. To rozwiązanie jest powszechne w rodzinach, w których dochodziło do porannych spięć, kto ma jako pierwszy skorzystać z łazienki. Dwie umywalki dają możliwość spotkania w łazience dwóch osób. A trzecia? Możesz ja zamontować odpowiednio niżej, dla swojego dziecka. Warto jednak podkreślić, ze takie rozwiązanie, nie jest w ogóle możliwe w mało powierzchniowym mieszkaniu w bloku. Raczej stosuje się je w domach jednorodzinnych.

Kompaktowy WC

Kolejny element, to kompakty WC montowane najczęściej ze spłuczką. Kompakty stały się popularne, ponieważ wszystkie urządzenia montuje się na stałe w ścianie i dzięki zabudowie, w ogóle ich nie widać. Kłopot pojawia się natomiast w momencie awarii.Nie raz zdarzało się, że właściciel mieszkania musiał burzyć cała ścianę , aby dostać się do poszczególnych elementów spłuczki. Najlepiej więc, zdecydować się na wysokiej jakości urządzenie, które jest mało awaryjne. W przeciwnym wypadku możemy być narażeni na niepotrzebne i niemałe koszty.  Obok kompaktu dobrze jest zamontować bidet, który z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny, również w Polsce.

Dodatki

Oprócz tego o wystroju naszej łazienki świadczą również dodatki, takie jak wieszak łazienkowy na ręczniki, ciekawa mydelniczka czy też atrakcyjny dywanik przed wanną lub ładny kosz na pranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *